Türkan Şoray Zatürre Oldu

Özellikle de Yeşilçam filmleri ile tanınan ve bu alanda pek çok film yapmış olan oyuncu Türkan Şoray, bir haftadır evde istirahat ediyor. Zatürreye yakalanmasından dolayı evinde istirahat eden Türkan Şoray’ın hastalığı sevenlerinin üzüntüye uğramasına neden oldu. Türkan Şoray sevenlerinin bu durum karşısında da şifa diledikleri görüldü. Türkan Şoray’ın en son grip olduğu, gribinin de oldukça sert bir şekilde olmasından dolayı zatürreye dönüştüğü görüldü.

Türkan Şoray, ‘’Sultan ‘’ lakabı ile bilinen en iyi oyuncular arasında yer almakta. Özellikle de Yeşilçam filmleri ile birlikte tanınmaya başlayan ve güzelliği ile de her zaman adından söz ettirmeyi başaran oyuncunun pek çok filminin ve dizisinin olduğu da biliniyor. Yeşilçam filmlerinin haricinde de filmlere sahip olan Türkan Şoray, yapmış olduğu diziler ile de adından söz ettirmiştir. Cihan Ünal ile evli olan Türkan Şoray’ın bir de kızı bulunmakta.

Türkan Şoray bir dönem yapmış olduğu diziler ile de oldukça beğeni toplamıştı. Haluk Bilginer ile ekranların karşısına geçen Türkan Şoray’ın Tatlı Hayat isminde bir dizisi de vardı. Dizinin uzun soluklu bir dizi olmasının asıl sebebi de o dönem oldukça beğenilen diziler arasında yerini almasıydı.

Türkan Şoray’ın iyi olacağına yönelik açıklamalar da yer almakta. En kısa zamanda bu hastalığı yenmesi ve yeniden gündelik hayatına geri dönmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir