Tubidy Mobil Uygulama

Müzik dinlemek her insanın yaptığı o an ki hislerine tercüme olmasından dolayı günlük hayatta onlarca kez yaptığımız bir eylem.
İnsan müzik dinlerken kendisine en uygun olan yani o an ki ruh haline en uygun olan şarkıyı tercih eder. Bir insan üzgünken de mutluyken de müzik dinleyebilir. Çünkü iki duygu biçimindede ihtiyacını karşılayacak müzik tarzları vardır.

 

Müzik bu kadar hayatımıza girmiş, hatta hayatımız olmuş iken müzikleri sürekli youtube üzerinden dinlemek zor olacağı için indirme gereksinimi duyulmaktadır. Ayrıca indirme işlemi yapıldığında dosyayı sevdiklerinize whatsapp ya da bluetooth üzerinden de gönderebildiğiniz için bu yöntem oldukça tercih edilmektedir.

 

Günümüzde ise müziklerin %90’a yakını cep telefonundan dinleniyor olup bilgisayar ve laptop kullanım oranları oldukça düştü. Durum bu şekilde iken bizde sizlerin ihtiyaçlarına yönelik projeler yaparken ince ayrıntılara önem veriyoruz.

 

Android kullanan kişiler için mobil uygulama yaptık ve Google Play uygulaması olarak hazırladık ama şu an aktif değil, aktif olduğunda sizler ile paylaşılacaktır..

 

İphone sahiplerine ise üzülerek söylüyoruz ki İOS işletim sistemi Mp3 indirmeye izin vermediği için malesef böyle bir uygulama hazırlayamadık.

 

Hem masaüstü site kullanımı hem de mobil cihazlarda kullanımı çok basit olan ve kolay bir arayüze sahip olan Tubidytv ile çok hızlı bir şekilde beğendiğiniz tüm şarkıları ister MP3 yani ses isterseniz MP4 olarak yani video formatında indirebilmenize aracılık edecektir.

 

Hem uygulamada hem de sitemizde mp3 indirme işlemini yapabilmeniz için 3 adım bulunmaktadır.

1)üst kısımda bulunan arama motoruna şarkının adını veya şarkıcının adını yazınız.
2)Karşınıza çıkan sonuçlardan size en uygun olana tıklayınız.
3)Bulduğunuz şarkının hem klibini izleyip hemde MP4 ya da MP3 olarak indirebilirsiniz..