Taladro Hülya Albümü

Rap severler için önemli bir yere sahip olan Taladro’nun gerçek ismi Abdullah Evgi’dir. 1991 yılında doğan Abdullah Evgi rap müziğe başlangıcını 1999 yıllarında Eminem dinleyerek başladığını belirtmektedir. Mersin, Antakya gibi merkezlerde eğitimini gören Abdullah Evgi daha sonrasında 2006 yıllarının başlarında rap müzik olarak kendi sözlerini yazmaya başlamıştır. İlk başlarında söz yazarak bu işe başlayan Taladro daha sonrasında bestecilik işine de giriş yapmıştır. Bu şekilde de türlü albümlerini çıkartarak rap severlerin gönlünde taht kurmayı başaran parçalara, bestelere ve sözlere imza atmıştır. Özellikle genç kesimin rap kapsamında en çok tuttuğu sanatçılardan bir tanesidir. Deniz kızı, git ona, unutursun gibi parçaları oldukça tutulmuştur. Hülya albümü de 2018 yılına damgası vurması beklenmektedir..

Albümlerini piyasaya sürmeye devam eden Taladro’nun en çok tutulan albümlerinden bir tanesi de Hülya albümüdür. Taladro Hülya albümü 2018 senesinde yeni olarak piyasaya sürülen albümüdür ve içerisinde 9 adet parça bulunmaktadır. Bunların isimleri Tedavi, Bağ Evi, Har, Sihirli Lamba, Kan 3, Deniz Kızı 2, Senden Kopamam, Kahve ve Dundum Ki parçalarıdır. Senden Kopamam parçası Rashness ve Soydan Soydaş’ın katkılarıyla oluşmuştur. Duydum ki ve Har parçalarında da Rashness ismi ile karşılaşılmaktadır. Kan 3 ve Deniz Kızı 2 parçaları da yeni versiyon olarak çıkartılmıştır. Taladro’nun bugüne kadar çıkarttığı albümleri halen rağbet görmeye devam etmektedir ve bu son albümü de rap dünyasında oldukça dikkatleri üstüne çekmiştir.

Taladro’nun son albümü Hülya’yı sitemiz üzerinden indirebilir isterseniz bu şarkıları sitemiz üzerinden dinleyebilirsiniz.

Keyifli dinlemeler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir