Serhat Akın’dan Hadise’ye İlginç Bir Benzetme

Eğer biraz olsun bilgisayar oyunlarıyla ilgiliyseniz, Twitch platformunu duymamış olmanız şaşırtıcı olur. İçerisinde kendi yayınlarını yapan yayıncıların olduğu platformda oyun, müzik ve ‘talk show’ tarzı yayınların bulunduğu kanallara rastlamanız mümkün. Yayıncıların kimisinin hobi olarak devam ettirdiği kimisinin ise geçimini sağladığı bu yayınlara, izleyiciler ‘donate’ yani bağış yaparak katkıda bulunabiliyor. Daha düzenli bir destek de bulunmak istiyorum diyorsanız da, yayıncılara abone olarak hem daha ayrıcalıklı olabilir hem de her ay düzenli bir şekilde destekte bulunabilirsiniz.

Son dönemlerde Survivor yarışmasına katılan ve oradaki agresif ve hırslı tavırlarıyla dikkat çeken ‘Kadıköy Boğası’ lakaplı Serhat Akın’da yakın zamanda Twitch üzerinden yayın yapmaya başladı. Yayınlarını Almanya’daki evinden yapan Serhat Akın, kendine has tavırları ve anlattığı anılarla izleyiciyi kanalına çekmeyi başarıyor. Başarılarla dolu bir futbol kariyerine sahip olan Serhat Akın’ın özellikle Fenerbahçe ve Anderlecht takımlarında zaman geçirdiği dönemlere ait anılar gerçekten izleyiciyi güldürüyor. Fakat yıldız olmaya başladığı dönemlerden bahseden Serhat Akın’dan Hadise’ye ilginç bir benzetme geldi.

Futbolculuk döneminde Hadise ile bir röportajı olduğunu söyleyen Serhat Akın, o dönemlerde Hadise’nin henüz ünlü olmadığını fakat kendisinin tanındığını söyledi. Hadise hakkında konuşurken o zamanlar onun çok fazla güzel olmadığını ve kendisinin çok ilgilenmediğini söyledi. Konuşmasına pişmanlığını aktararak devam eden Serhat Akın, Hadise’nin ‘arap atı’ gibi sonradan açıldığını söyleyerek izleyicilerini bir hayli güldürdü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir