Seda Sayan’ın Yeni Aşkı

Dizi oyunculuğu ile de bilinen Seda Sayan en çok yaptığı TV programları ile gündeme oturan kişilerden birisidir. Yapmış olduğu programların genellikle sabah kuşağında olmasından dolayı da çok sevilen sunuculardan birisi olduğunu göstermektedir. Bunun yanı sıra yapmış olduğu şarkılar ile de adından söz edilen bir isim olan Seda Sayan en son yeni aşkı ile gündemde kalmayı başarmıştır.

Seda Sayan’ın yeni aşkı olarak Hülya Avşar’ın eski sevgilisi olan Ali Güven gösterilmektedir. Ali Güven futbol menejerliği yapan bir isim olarak ilk olarak Hülya Avşar ile yaşadığı aşk ile gündeme gelmiştir. Şimdi de Seda Sayan ile yaşadığı aşk ile yeniden gündeme gelen isimlerden birisi olmuştur. Arkadaşları arasında ‘’ Ambiyans Ali’’ lakabı ile de tanınan Ali Güven, İtalya’da evlenmiş ve sonrasında Hülya Avşar ile aşk yaşamıştır. Şimdi de Seda Sayan ile yaşadığı aşktan dolayı gözleri tekrar üzerine çekmeyi başaran Güven, bir dönem Esen Moralıoğlu ile de magazin dünyasında yer almıştır.

Seda Sayan ve Ali Güven aşkının ne olacağı ve Hülya Avşar’ın bu konu hakkında vereceği tepki de magazin dünyası tarafından en çok merak edilen sorulardan birisi olmaktadır. Seda Sayan ile sadece flört olarak kalacak olan bir ilişki mi olacağı ya da evlilik gibi bir kurum ile mi sonuçlanacağı en çok merak edilen konulardan birisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir