Özcan Deniz Evlendi Mi?

Oyunculuğu ile gündeme gelen ve en son Fahriye Evcen ile yapmış olduğu sinema filmi ile yeniden gündeme gelen Özcan Deniz son dönemlerde aşk hayatı ile konuşuluyor. Bir dönem sevgilisinin hamile olduğu sorularına maruz kalan Özcan Deniz, şimdi de sevgilisi ile evlenip evlenmediği hakkında sorular ile magazin dünyasında yer almakta.

Özcan Deniz’in sevgilisinin 7,5 aylık hamile olduğu gerçeği de onaylanmış durumda. En son gizlice evlilik gerçekleştiren Özcan Deniz, çocuklarının ismini de Kuzey ismi vermiş. Ayrıca evliliğin 8 Mart Dünya Kadınlar gününde gerçekleştiği de bilinenler arasında. Evliliğin villalarında yapıldığı ve magazin dünyasından uzak bir yerde olduğu da görülmektedir. Kendisinden 20 yaş küçük sevgilisi olduğu için son dönemlerde eleştirilere de maruz kalan Özcan Deniz’in evliliği villada 15 kişinin katılımı ile gerçekleşmiş durumda. Sessiz sedasız evlenen çiftin balayını şimdilik Özcan Deniz’in devam eden bir dizisi olduğu için düşünmediklerini de belirttikleri görülmektedir.

Ayrıca Özcan Deniz, oğulları Kuzey’in doğumundan sonra balayına gideceklerini ve böylece oğullarının da balayında olabileceğini açıklamalarına ekledi. Star TV’de yer alan ve Özcan Deniz’in de başrol olduğu İstanbullu Gelin isimli dizinin de devam ettiğini ve Haziran ayında finalinin olacağını sözlerine ekledi. Dizinin de finali, Özcan Deniz severler tarafından heyecanlı bir şekilde beklenmekte. Dizi şu an devam eden diziler arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir