Oktay Kaynarca’nın Paylaşımı Komedyenlerin Dilinde

Geçtiğimiz günlerde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrol oyuncusu olan Oktay Kaynarca’nın arkadaşları ile beraber gittiği Kadıköy’de ki bir mekanda çekindiği fotoğraf olay oldu. Mekanda arkadaşları ile eğlenmek için gittiği mekanda çektirdiği bu fotoğraf sosyal medya da çok konuşuldu. Masadaki buz kovasını masada unuttukları fakat içki bardaklarını gizlediklerini iddia eden çoğu kişi oyuncunun böyle dikkatsizce bir fotoğrafı paylaşması garipsendi.

 

Şahan Gökbakar’ın yaptığı paylaşımda ise ünlü komedyen Oktay Kaynarca’nın fotoğrafını paylaşarak fotoğrafta yer alan herkesin tek kolunun gözükmediğini belirterek eğer rakı içiyorlarsa rahat rahat afiyetle içmelerini önerdi. Aynı açıklamada rakı balık yediler diye diziden tepki mi alacaksınız diyerek keyiflerine bakmalarını söyleyen Gökbakar Kaynarca’nın paylaşımı bu şekilde eleştirdi. Bunun üzerine açıklama yapma gereği duyan Oktay Kaynarca Şahan’ın kendisini dikkatlice takip ettiği için teşekkür etti fakat keşke diğer fotoğrafları da bu dikkatle inceleseydi diyerek paylaşımda bulundu.

 

Kaynarca’nın paylaşımı için yorum yapan tek komedyen Şahan olmadı. Aynı zamanda Cem Yılmaz’da konuyla ilgili alaycı bir paylaşım yaparak Kaynarca’nın fotoğrafına göndermeli bir eleştiride bulundu. Yeni bir app ile masadaki bütün alkolleri ortadan kaldırılıyor fakat buz kovası ve mezeleri yok etmek için güncelleme gerekiyor diyerek Kaynarca’nın paylaşımı ile ilgili alaycı bir yorumda bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir