O Kişi Yeniden Futbolcu Sevgilisi İle

Bir dönem ameliyat ile cinsiyet değişimi yapan ve erkek iken kadın olan Selin Ciğerci, yapmış olduğu paylaşımlar ile de adından oldukça fazla söz ettiren bir isim olarak görülüyor. Kendi sosyal medya hesabı üzerinden de cinsiyet değişimi ile ilgili olan fotoğraflarını ve önceki halini paylaştığı görülmüştü. Sosyal medya üzerinden de Bebek Okan şeklinde ünlenen kişinin daha sonra yaptırmış olduğu ameliyat da oldukça fazla haber olmuştu. Ayrıca babasının da oldukça ünlü bir giyim fabrikasının sahibi olduğu bilinmektedir.

Selin Ciğerci’nin yapmış olduğu sosyal medya paylaşımları da takip edilmektedir. Ayrıca yine kendi paylaştığı sosyal medya hesaplarından birisinde de paylaşımdan dolayı yeniden eski futbolcu sevgilisi ile beraber olduğu haberleri yayılmıştır. Selin Ciğerci’nin futbolcu olan sevgilisi Gökhan Çıra’nın aldatma durumundan dolayı da ayrıldıkları bilinmektedir. İkili ayrıldıktan sonra, şimdi de yeniden bir arada olduklarını sosyal medya üzerinden duyurmuş oldular.

Selin Ciğerci’nin yapmış olduğu paylaşımlar da oldukça beğenilmekte ve takip edilmektedir. Özellikle de bebek istediğini söyleyen Ciğerci, estetik sahibi olmadığını da yine ekliyor. Yüzünde hiçbir şekilde estetik olmadığını söylüyor. Ayrıca bir şey yapmadan internet üzerinden fenomen olan bir kişi olmayı başardığını da sözlerine ekliyor. Selin Ciğerci ile futbolcu sevgilisinin aralarındaki ilişkinin ne olacağı hakkındaki soru işaretleri de sevenleri tarafından çözülememekte olan konular arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir