Nihat Doğan’dan Seda Akgül’e Hakaret

Acun Medya’nın yapmış olduğu bir program olan Survivor programı birkaç senedir devam eden bir program olma özelliği gösteriyor. Türkiye’de de çok sevilen bir program olan Survivor’un 2018 yılında elenenlerden birisinin de Nihat Doğan olduğu biliniyor. Nihat Doğan’ın son dönemlerde Seda Akgül’e yapmış olduğu hakaret de çığ gibi büyüyen dedikodular arasında geliyor.

Seda Akgül’ün Hakan Ural ile birlikte sunmuş olduğu bir program sırasında, Survivor için yapmış olduğu yorumlarda Nihat Doğan’dan da bahsettiği görülmüştü. ‘’Nihat Doğan benim kocam olsa boğarım.’’, sözleri ile de o dönemler haberlerde görmüş olduğumuz Seda Akgül’ün, Nihat Doğan cevabı da şimdi en çok konuşulan konular arasında geliyor. Nihat Doğan’ın TV8 kanalına Survivor yorumları için katıldığı biliniyor. Program sırasında kendisini tanımadığını söyledi. Ayrıca Seda Akgül’e ‘’ Ben çıkıp şimdi kaşarlarla evlenmem desem doğru mu olur?’’ diyerek tepkide bulundu. Bu sözleri üzerine de köşe yazarları ve internet üzerinden haber yapan gazetecilerin Nihat Doğan’a bu sözleri yakıştıramadıklarını söyledikleri görülmekte. Bunun yanı sıra canlı yayında olunmasından dolayı da sunucunun program esnasında müdahale ettiği de görülüyor.

Nihat Doğan’ın bu sözleri üzerine, tüm gazetecilerin tepkiye geçtiği görülmekte. Bu hakaretin affedilir yanının olmadığı da yine yapılan haberler arasında geliyor. Ayrıca köşe yazarlarının da bu hakaretten dolayı Nihat Doğan’dan kendi köşelerinde yorum yaptıkları görülmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir