Nadide Sultan Anne Oldu

Sesiyle herkesi büyüleyen ve yeni çıkarmış olduğu albüm ile sessizliğine nokta koyan Nadide Sultan son dönemin de en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Genel olarak yaptığı albümleri ile gündeme gelmeyi başaran Nadide Sultan’ın şimdi de anne olduğu haberleri ile birlikte gündemde yer aldığı görülebiliyor. 2014 yılında evlenmiş olduğu Hakan Yonat’tan hamile olduğunu da magazin dünyası ile paylaşmıştı. Nadide Sultanile evli olan Hakan Yonat’ın bebekleri de geçtiğimiz günlerde oldu.

Magazin dünyasından gizlenmeyen bebeğin cinsiyetinin erkek olduğu öğrenildi. Çiftin bebeklerinin ismi olarak da Kaan ismini uygun gördükleri görüldü.

Nadide Sultan ile birlikte Hakan Yonat çiftinin bebeklerini, İnstagram hesabı üzerinden paylaştıkları görüldü. Fotoğraf içerisinde de bebeklerinin elini paylaşan ve ‘’Kaan Yonat dünyaya geldi. Ellerinizden öper.’’ Şeklinde paylaşım yaptıkları da görüldü. Bebek haberine tüm magazin dünyasındaki ünlü isimler de oldukça sevindi ve Nadide Sultan’a tebrik mesajları gönderdi. Nadide Sultan’ın çok kısa süre önce yapmış olduğu albümden sonra, konserleri de merakla beklenmekteydi. Hamile olduğu dönem içerisinde pek fazla müziğin peşinden koşamayan Nadide Sultan’ın bebeğinin biraz daha büyüdükten sonra yeniden müzik dünyasına giriş yapacağı da beklenen haberler arasında gelmekte. Ayrıca yine yeni albümleri ile birlikte yeni konserler de Nadide Sultan hayranları tarafından merakla beklenen haberler arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir