Muazzez Ersoy’dan Yeni Single Müjdesi

Bir döneme damga vurmuş olan sanatçılar arasında yerini alan Muazzez Ersoy, hayranlarının oldukça mutlu olabileceği bir haberi paylaştı. Haberinde de yeni single yapacağı ve bunu hayranları ile paylaşacağını sevenlerine açıkladı. Muazzez Ersoy ile yapılan bir röportaj sırasında, yeni bir single çıkaracağının sevincini de hemen paylaştı. Müzikten oldukça ayrı kalan ve yeni yapacağı albümlerinin de hayranları tarafından büyük bir heyecan ile beklendiğini söyleyen Muazzez Ersoy’un bu haberi de hayranlarını ve sevenlerini oldukça sevindirecek türden bir haber olarak görülmekte.

Muazzez Ersoy magazin ekipleri tarafından Zorlu Alışveriş Merkezi’nde yakalandı. Ayrıca alışveriş merkezinde sadece Muazzez Ersoy’un olması, yanında arkadaşının da bulunmaması dikkat çeken durumlardan birisi olarak görüldü.

Muazzez Ersoy’un asıl ismi Hatice Yıldız Levent olarak bilinmektedir. Özellikle de bir dönem yapmış olduğu şarkılar ile oldukça sevilen isimler arasında yerini almaktadır. Genel olarak yapmış olduğu müzik tarzı ile de sevilen sanatçının güçlü bir sese sahip olduğu bilinmektedir. Geçtiğimiz günlerde single haberini verirken de oldukça mutlu olduğu ve bu single’ın yaklaşık olarak 2 ay sonra çıkacağı görülmektedir. Bunun yanı sıra single’ı ile ilgili olarak verdiği haberde henüz hazırlık aşamasında oldukları ve kayıtları da yeni aldıkları söylenmektedir. Tüm hayranları tarafından da yeni albümünün büyük bir heyecan ile beklendiği sosyal medya üzerinden paylaşılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir