Meryem Uzerli’nin Dolgun Dudaklarının Sırrı

Muhteşem Yüzyıl ile birlikte tanıma şansına kavuştuğumuz ve özellikle de oyunculuğu ile herkesin gönlünde taht kuran Meryem Uzerli’nin her zaman güzelliği de en çok konuşulan konular arasında. Bir dönem fazla kilolara sahip olan ünlü oyuncunun, fazla kilolarından da kurtulması ile birlikte, herkes tarafından daha da çok beğenildiği görüldü. Bununla beraber farklı projelere de imza atan Uzerli’nin en son konuşulan konusu da yeni dudaklarının şekli oldu. Dudaklarının oldukça şişmiş olmasından dolayı, dudaklarını dolgunlaştırdığı haberleri de çok geçmeden verilmeye başlandı.

Özellikle de eski görüntüsünden eser kalmayan Uzerli’nin dudaklarının yeni görüntüsü çoğu hayranı tarafından da olumsuz eleştirilere maruz kaldı.

 

Uzerli’nin yapmış olduğu yeni değişiklikten dolayı hayranlarının bu durum karşısında olumsuz yorumlar yapması da Uzerli’yi oldukça üzdü. Genel olarak yapılan yorumlar içerisinde, dudaklarının fazla şişirilmesi ve bunun Uzerli’nin yüzüne pek fazla yakışmaması yer almaktaydı. Ayrıca yapılan işlemlerin de dozunun kaçmasından dolayı bu görüntüye neden olduğu haberleri de çok fazla zaman geçmeden alınan bilgiler arasındaydı. İlacın dozunun fazla kaçması ve dudak içerisinde ödemin oluşması, fazla şiş görünmesinin bir nedeni olarak belirtildi. Aynı şekilde, Meryem Uzerli’nin alkollü içecekler tüketmediği takdirde de, dudaklarının eski haline geleceği ve fazla olmayan şişirilme ile birlikte hoş bir görünüme kavuşacağı elde edilen bilgiler arasında yer almakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir