Mabel Matiz’den yeni single

Son günlerin oldukça popüler ismi Mabel Matiz 2017 yazında çıkan ve oldukça sevilen Ya Bu İşler Ne şarkısından sonra Öyle kolaysa isimli single çalışması ile sevdiklerinin karşısına çıkıyor.

2 Şubat 2018 tarihinde yayınlanan Öyle Kolaysa şarkısı yaklaşık 1 haftada 5 milyon dinlenerek Youtube trend listesinde zirveye oturmuş durumda. Diğer tüm çıkardığı single şarkılar büyük bir hayranlıkla ve bıkmadan dinlenirken bakalım bu single çalışması başladığı gibi devam edecek mi ?

 Ayrıca bu şarkı önümüzdeki günlerde çıkacak Mabel Matiz 2018 Maya albümünün sadece bir şarkısından biri. Yani bu şarkı ile beraber Mabel Matiz sevdiklerine yeni albümünde haberini verdi.
Kendine haz tarzı oldukça ilgi çekici olan Mabel Matiz bu çıkardığı şarkıyı yine “Gel” şarkısı tarzında seslendirerek çizgisini bozmamış oldu.
Daha fazla uzatmadan şarkıyı yorumlamak istiyorum;
Şarkı klasik Mabel Matiz şarkısı, yani bildiğimiz gibi.
Biraz nostaljik biraz melodik.
Ağlar gibi isyan eder gibi..
Şikayet eder gibi isyan eder gibi.
Şarkı güzel, şarkı hüzünlü..
Ayrıca şarkı tüm bu saydıklarımıza rağmen oldukça akıcı. Kendisini dinlettiren kendisinden bıktırmayan bir özelliğe sahip.
Diğer şarkılarının biraz gerisinde kalsa da gene de Mabel Matiz‘in unutulmaz eserleri arasında yer alacağından kesinlikle şüphemiz yok.
Ayrıca şarkıya Mabel Matiz birde video klip çekerek yine farkını ortaya koydu.
Videonun klip yönetmeni ise Anıl Can.

Neyse efendim şarkıyı bu kadar övdük şimdi size birde dinletmeden olmaz.

Keyifli dinlemeler diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir