Kendall Jenner’dan Kendisine Eşcinsel Diyenlere Yanıt Verdi

Gün geçmiyor ki ünlü güzel hakkında başka bir dedikodu yayılmasın. Vogue dergisinin kapak fotoğrafında yer alacak resimleri ile yine merak konusu olan güzel hakkında eşcinsel olduğuna dair iddialar çığ gibi büyüyor.

Bunlara artık kayıtsız kalamayan güzel bir cevap verme ihtiyacı olacak ki konuyla ilgili magazincilere açıklamalarda bulundu. Aynı zamanda meşhur basketbol yıldızı olan Blake Griffen ile aralarında bir şey yaşandığına dair çıkan dedikodulara da yanıt veren Jenner, sevgili olduklarını da bu sayede duyurmuş oldu. Bir süredir beraber olan çift aşklarını açıklama kararını yeni almış gibi gözüküyor. Jenner’ın bu tutumu kız kardeşlerinin sürekli sevgilileri ile görüntü vermesine biraz farklı bir perspektiften baktığını gösteriyor.

Çocuk sahibi olmak istediğine dair sorulara da cevap veren Jenner 28-29 yaşlarına gelince çocuk sahibi olmak istediğini ve henüz böyle ciddi bir karar için erken olduğunu belirtti. Eşcinsel olup olmadığına dair yaptığı açıklamada ise Jenner önceden herhangi bir eşcinsel deneyimi olmadığını belirtirken, yine de bu konuyu bilemediğini ve sıradışı bir tercihi olmadığını belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir