İdo Tatlıses Neye Kızgın?

İbrahim Tatlıses’in oğlu olarak bilinen ve İbrahim ve Derya’nın oğlu şeklinde isim açılımına sahip olan İdo Tatlıses, son dönemlerde oldukça fazla gündeme gelmeye başladı. En son burun estetiği mi yapıldı yönündeki haberlere sadece düzeltildi şeklinde karşılık veren İdo’nun yeni imajından sonra da oldukça beğenildiği sosyal medya üzerinden görülmüştü. Farklı şarkılara da imza atan İdo Tatlıses’in şimdi de sevgilisi ile aralarında çıkan dedikodular konuşulmaya başladı. İdo Tatlıses’in sevgilisine kızıp da camı kırdığı haberlerine yönelik sosyal medyadan yapılan yorumlar da gecikmedi.

İdo Tatlıses’in sevgilisine kızdığı ve hıncını da araba camından aldığı şeklinde haberler yapılmıştı. Yasemin Şefkatli ile birlikte olan İdo Tatlıses’in en son tartışma yaşadığı sonra da sinirlenerek otomobilin camını kırdığı söylendi. İdo Tatlıses’in elinin kanamasından dolayı da hastaneye kaldırıldığı biliniyor. Tatlıses’in sağlık durumu oldukça iyi olmasına rağmen, sevgilisi ile neden tartıştığı ve neden sinirlendiği henüz tam olarak bilinmemekte.

İdo Tatlıses’in İbrahim Tatlıses’ten dolayı ünlü olduğuu görülmesine rağmen, son dönemlerde kendisi de albüm çıkarmaktadır. Babasının izinden gitmeyip arabesk şarkılar yapmamasına rağmen, son dönemlerde daha moda olan ve genç nesil tarafından beğenilen şarkıları oluşturduğu görülmekte. Ayrıca kendi fan kitlesinin de bir hayli fazla olduğu söylenebilir. Ayrıca İdo Tatlıses, kendi sosyal medya hesapları üzerinden de oldukça sevilen ve takip edilen ünlüler arasında yerini alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir