Hakan Peker Neden Sahneyi Terk Etti?

90’lara damgasını vurmuş olan Hakan Peker yapmış olduğu pop şarkılar ile adından fazlaca söz ettirmiş isimlerden birisi. Fakat son birkaç gün önce TRT’de yapmış olduğu program sırasında, sahneyi terk ettiği, medyada konu olmuş durumda. Program sırasında şarkı söylerken rejinin kendisini çekmediği ve konukları çektiği için kızdığı da görülüyor. Sonrasında da Hakan Peker’in canlı yayını terk etmiş olduğu görüntüler arasına geliyor. Bu haftaki konukları arasında da engelli olan vatandaşları programında davet ettiği görülmekte.

Hakan Peker’in sahneyi terk etmesinden sonra, hayranlarından da tepkiler geldi. Hayranlarının Hakan Peker’in ancak seyirciler ile birlikte olabileceği ve seyirciler olmadan Hakan Peker’in olmayacağına yönelik yapılan yorumlar da sosyal medyada paylaşılan bu görüntülerin arasında yer alan yorumlardır. Ayrıca Hakan Peker’in büyük saygısızlık ettiği de yine yapılan yorumlar arasında geliyor.

Hakan Peker’in sosyal medyası üzerinden duruma yönelik açıklama yaptığı da görülmekte. İnstagram hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamada dinleyicisine ve seyircisine her zaman saygısının ve sevgisinin olduğu belirtilmiş. Programın başından beri de reji ile bir sorun yaşadığı ve bu sorunu rejinin devam ettirdiğini sözlerine eklemiş durumda. Son birkaç saat bu duruma müsamaha gösterse de son saatlerde artık sinirlerinin bozulduğunu ve dayanamayıp bu şekilde çıkıştığını belirtmiş. Yapılan açıklamaya göre de televizyon camiasında olan kişilerin Hakan Peker’in bu sözlerine göre ona hak verdikleri de görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir