Gülse Birsel Neden Hastaneye Kaldırıldı?

Avrupa Yakası gibi televizyon dizilerinden sonra, farklı dizilerin yönetmeni olarak karşımıza çıkan Gülse Birsel, güldürmeyi başaran nadir yönetmenler arasında gösteriliyor. Son olarak da Jet Sosyete dizisi ile adından bahsettiren yönetmen ve oyuncu olan Birsel, sindirim sistemine bulaşan virüsten dolayı hastaneye kaldırıldı. Haberi duyan hayranlarının da büyük bir üzüntü içerisinde olduğu sosyal medya üzerinden edinilen haberler arasında.

Gülse Birsel’in sindirim sistemine virüs bulaşmasından dolayı hastaneye kaldırıldı. Bu haberi de kendi sosyal medyasından bir fotoğraf ile paylaştı. Koluna bağlı olan serum ile haberi sevenlerine duyuran Gülse Birsel’in paylaşımında virüsten de bahsettiği görülüyor. Adeno ismi verilen virüsün solunum yolu ile bulaştığı ve ilaçlar ile birlikte birkaç güne de düzeleceğini paylaşımına ekledi. Gülse Birsel’in ayrıca kendi dizisinin karakterinden de esinlenme yaparak nazardan dolayı da hasta olabileceğini söylediği paylaşımında görüldü. Ayrıca bu virüsün sonuçları arasında sindirim sisteminin durması, uyku, halsizlik ve çarpıntı gibi durumlar da yine görülen durumlar arasında geliyor.

Gülse Birsel’in ilaçlar yolu ile kendini toplayacağı ve kısa bir zaman içerisinde de yeniden setlere döneceği görülüyor. Doktorun verdiği ilaçları da aldığını belirten Gülse Birsel, fotoğrafını sosyal medyası üzerinden paylaşmış durumda. Sevenlerinin de fotoğraf altına yapmış olduğu yorumlar ile, geçmiş olsun dilekleri de Birsel ile buluşmuş durumda. En kısa sürede iyileşmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir