Gökçe Akyıldız Kötü Yorumlara Dayanamadı

Geçtiğimiz gün final yapan ünlü dizi Kırgın Çiçekler’in başrol oyuncusu Gökçe Akyıldız sosyal medya hesabından anne olduğunu duyurdu.

Aynı zamanda dizide de hamile bir karakteri canlandıran yıldız oyuncu gerçek hayatta da hamileymiş. Oyuncunun İnstagram hesabından bir oğlu olduğunu duyurması üzerine gelen yorumların hepsi iyi şeyler içermiyordu. Bazı yorumların özel hayatı ihlal eden içerikleri güzel oyuncuyu çok kızdırdı.

Geçtiğimiz Temmuz ayında nikah masasına oturan oyuncunun evliliğinin üzerinden henüz 8 ay geçmişti. Dün dünyaya gelen bebeğin erken doğmuş olma ihtimalini düşünmeyen ve oyuncunun özel hayatını ihlal eden yorumlar yapan kişilere oyuncu çok sinirlendi. Evlenmeden mi hamile kaldı sorusunu soran kişilere oyuncunun cevabı sert oldu.

Ne ara hamile kalıp doğurdun gibi sorulara ve çirkin ithamlara maruz kalan oyuncu bu gibi seviyesiz yorumlara çok sinirlendi. 25 yaşındaki oyuncu bebeğinin erken doğduğunu ve şuan küvezde olduğunu belirten açıklamasında, kendisine bu yorumları yapanların ahlaksız namus bekçileri olduğunu söyledi. Haklı tepkisinde bu kişilerin etrafından uzaklaşmasını istediğini dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir