Ezginin Günlüğü’nden Aşk Zamanı

Türk pop müziğinin en sevilen ve köklü guplarından birisi olan Ezginin Günlüğü 18. Stüdyo albümlerini çıkardı. Deniz Sujana, Çağrı Çetinsel, Cafer İşleyen, Can Göktürk, Nadir Göktürk, Erkan Gürer ve Güven Şancı’dan oluşan grubun yeni albümü olan Aşk Zamanı sevenlerinin merakla beklediği bir albümdü. 16 Mart’ta DokuzSekiz Müzik Yapım Grubu bünyesinde çıkartılan albüm sevenlerinin beğenisine sunuluyor. Nazım Hikmet ve Ataol Behramoğlu gibi şairlerin şiirlerini besteleyen grup aynı zamanda pek çok şarkıyı da kendileri yazıp kendileri besteledi.

Oldukça özgün çalışmalara imza atan Ezginin Günlüğü yeni şarkılarıyla da kulakların pasını silmeye gelmiş gibi duruyor. 12 şarkıdan oluşan albüm, albüm ile aynı adı taşıyan Aşk Zamanı şarkısına Adli Yalçın’ın çektiği klipte hem dijital ortamda hem de televizyon ekranlarında yayınlandı.

Müzik marketlerde ve dijital ortamda bulabileceğiniz albüm birbirinden güzel 12 şarkıdan oluşmaktadır. Güçlü şarkı sözleri ile gönüllere hitap eden grup müzik ve ezgisi ile de oldukça hoş bir albüm ortaya çıkararak sevenleriyle aralarından bağı güçlendirmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir