Evet Ne Söylüyorduk – Beni Affet

Yeni çıkan gruplar arasında yerini almış olan ve herkesin de beğenebileceği tarzda müzikler oluşturan Evet Ne Söylüyorduk müzik grubunun, başarılı şarkılara da imza attığı görülüyor. Özellikle de son zamanlarda en çok dinlenen şarkıları arasında yer alan Beni Affet parçasının, farklı bir ses ile oluşturulduğu görülmektedir.

Ayçin Asan isimli vokalin ilk teklisi olan bu parçanın müzik platformlarında yerini aldığı söylenebilecektir. Son dönemlerde en çok tıklanan şarkılar içerisinde de yerini almış olan bu parçanın, video klip eşliğinde, beğenirlere sunulduğu söylenebilecektir.

Parçanın genel özelliklerine bakıldığında, sözlerin İbrahim Sadri’ye ait olduğu görülebilecektir. Özellikle de parça içerisinde yer alan klarnet ayrıcalığının da dinleyiciler tarafından tam not aldığı yorumlar sayesinde, çok daha net bir şekilde görülebilmektedir. Dokuz Sekiz Müzik tarafından yayına sunulan bu parçanın, müziğinin de Sunay Özgür’e ait olduğunu söylemek gerekecektir. şarkının pek çok yerde olması da müziğe çok daha kolay ve hızlı bir şekilde erişim imkanını ortaya çıkarmaktadır diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir