Edis’ten Yeni Albüm An

Yapmış olduğu albümler ile ve yapmış olduğu şarkılar ile büyük beğeni toplayan ayrıca son dönemlerde en çok sevilen pop şarkıcılardan birisi olan Edis yeni albümü ile sevenlerinin karşısına geçti. An ismini verdiği albümüne video klip de çeken Edis, farklı çalışmalara da imza atan isimlerden birisi olmakta.

 

Albümünden Roman isimli şarkısına klip çeken ve farklı müzik platformlarında da yer alan şarkı, en çok Youtube üzerinden dinlenmiş durumda. Şimdiden Youtube üzerinden 6 milyon kişi tarafından izlenmiş. Ayrıca şarkıcının Netd Müzik tarafından paylaşıldığı da edinilen bilgiler arasındadır. Söz ve müziği Edis’e ait olan Roman şarkısının, düzenlemesi Ozan Çolakoğlu tarafından yapılmış.Ayrıca klip yöntemeninin de Murat Joker olduğu bilinmektedir.

 

Edis’in albümünde yer alan Çok Çok isimli parçasına da klip çektiği görülmektedir. Ayrıca Youtube üzerinden de oldukça çok dinlenen şarkının yine söz ve müziği Edis’ e aittir. Ayrıca söz ve müziğin Onur ve Alper Narman’a da ait olduğu bilinmektedir. Farklı müzik platformlarından diğer parçaları dinlemek de mümkündür. Ayrıca albümde yer alan diğer şarkılar arasında Yalan isimli parça da yine en çok sevilenler arasındadır. Yeni albümü yayınlamış olan Edis’in yeni konserleri de yine hayranları tarafından merak ile beklenmektedir. Farklı sosyal medya siteleri üzerinden yeni konserleri ile bilgilendirmeyi Edis yapmaktadır. Hayranları tarafından takip edilebilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir