Ebru Polat’ın Reddettiği Evlilik Teklifi

Pop müziği alanında yaptığı albümler ile son dönemlerde de gündemde olan Ebru Polat, en son aldığı evlilik teklifi ile gündeme bomba gibi oturmuş durumda. Ebru Polat’a İstanbul’da bir otel odasında yapılan evlilik teklifi gündemi meşgul etti. Ebru Polat’ın ise bu evlilik teklifine verdiği yanıt herkesi şaşırttı.

İstanbul’da otel odasında 200 gül, 500 balon ve 1000 mum ile yapılmış olan bu şaşaalı evlilik teklifi hakkında ünlüler de yorumlarını belirtti. Fakat en çok şaşırılan durum ise, Ebru Polat’ın bu evlenme teklifine ‘hayır’ cevabını vermesiydi. İnsagram’ı üzerinden de evlilik teklifinden fotoğraf paylaşımında bulunan Ebru Polat, neden bu cevabı verdiğinin açıklamasını da geçtiğimiz günlerde yaptı. Ebru Polat’ın hayır cevabını vermesinin nedenini ise başkasını sevdiğinden dolayı verilmiş. Ayrıca o kişi ile evlenmeyi düşündüğünü ve onun dönmesini beklediğini de sözlerine ekledi.

Ebru Polat’ın ayrıca müzik kariyeri de tartışma konusu olmakta. 2017 yılında çıkardığı yeni albüm ile en sevilen şarkılara sahip olan Ebru Polat, eğitim yaşamı ile de herkesi şaşırtmakta. Hukuk Fakültesi’nden mezun olan şarkıcı, son dönemlerde sadece müzik alanına yönlenmek ile kalmayıp farklı uğraşları da kendine edinmiş durumda. Ayrıca farklı sosyal medyalar üzerinden de gerek yazdıkları gerek paylaştığı fotoğraflar ile en çok ilgi odağı olan kadın şarkıcılar arasında gösterilen isimlerden birisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir