Dursun Ali Sarıoğlu Vefat Etti

Türk tiyatro ve sinemasında ünlü isimler arasında yer alan Dursun Ali Sarıoğlu’nun vefat ettiği öğrenildi. Vefat sebebinin ise kalp krizi olduğu öğrenildi. Dursun Ali Sarıoğlu’nun 81 yaşında hayata gözlerini yumduğu görüldü.

Dursun Ali Sarıoğlu, özellikle de Türk televizyon tarihinde yer etmiş olan usta tiyatrocular arasında yer almaktadır. Oyunculuğu ile oldukça fazla beğenilen Sarıoğlu’nun, Tatlı Kaçıklar dizisi ile de oldukça fazla sevildiği bilinir. Farklı dizi ve filmlerde de rol almış olan ve kaliteli işler başaran tiyatrocular arasındadır. Vefatının da sanat camiası tarafından oldukça üzüntü verici olduğu görülmektedir. Fakat Dursun Ali Sarıoğlu’nun vefatından sonra, özellikle de cenazesine gelmeyen oyuncuların sayısının oldukça fazla olmasından dolayı, ünlü aktöre vefasızlık yapıldığı yönde haberler de görülebilmektedir. Aynı şekilde Sarıoğlu’nun eşi olan Elif Sarıoğlu da Dursun Ali Sarıoğlu’na yapılan vefasızlıktan dolayı dert yanan kişilerden birisiydi. Cenaze törenine az kişinin katılmasından dolayı dert yanan Elif Sarıoğlu’nun üzüntüsü de her şekilde belli olmaktaydı.

Dursun Ali Sarıoğlu’nun cenaze törenine sinema ve film alanında olan oyuncular da katıldı. Ayrıca uzun zamandır hasta olması ve hasta olmasından dolayı da ekranlarda gözükmemesi, Dursun Ali Sarıoğlu’nu unuttudu, şeklindeki düşünce de eşine ait bir düşünce olarak görülüyor. Dünyanın en iyi insanlarından birisi olduğunu düşünen eşi Elif Saroğlu’nun, hastayken Dursun Ali Sarıoğlu’na kendisinin baktığını da sözlerine ekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir