Doğa Rutkay Hamile Mi?

1978 yılında doğmuş olan Doğa Rutkay, Rutkay Aziz’in kızıdır. Babası gibi kendisi de oyuncu olan Doğa Rutkay’ın pek çok dizide de oynadığı görülüyor. Özellikle de farklı TV programlarında yer alan Doğa Rutkay’ın en son sinema filminde de oynamış olduğu edinilen bilgiler arasında geliyor. Bunun yanı sıra Doğa Rutkay oyunculuk eğitimini de almış olan bir oyuncudur. Eğitimi ile birlikte kendisini daha da geliştirme şansı edinen Doğa Rutkay’ın en son yapmış olduğu evlilik ile beraber dünya evine de girmiş olduğu görülmekte.

Doğa Rutkay’ın bir dönem çıkan hamilelik dedikodularından sonra, gerçekten hamile olduğunu kendi sosyal medyası üzerinden duyurmuş olduğu görüldü. Şimdi de çocuklarının cinsiyetine dair olarak yapmış olduğu açıklamada da ikizlerinin olacağını belirtti. Bebeklerinin cinsiyetinin de belli olduğunu ve bir kız bir de oğlunun olacağını yine kendi sosyal medya hesabı üzerinden söylemiş olduğu görülüyor.

Doğa Rutkay İnstagram hesabından bir fotoğraf ile birlikte bir yazı da paylaşmış. Fotoğrafın altında yazan yazı ise işte şöyle: ‘’ “Çok şükür 4 ayı geride bıraktık. Sağlıkla, özenle, duayla, pozitif düşünceyle ve neşeyle… Gözümüz aydın bir kız bir oğlan bizimkiler… Sizlerle paylaşmak istedim. Şimdiden gönderdiğiniz o güzel enerjiler sahiden işe yarıyor bilesiniz. Sevildiğini anlıyor insan… Dualarınızı eksik etmeyin. Allah isteyen herkese bu mutluluğu nasip etsin”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir