Deniz Tekin – Kendine İyi Bak

Kendine İyi Bak şarkısına yeniden bir soluk getiren Deniz Tekin’in son dönem kadın şarkıcılar içerisinde oldukça popüler olduğu ve sevildiği görülebilecektir.

 

Asıl olarak şarkının Ahmet Kaya’ya ait olduğu da bilinmektedir. Uzun zaman sonra, şarkıyı yeniden seslendirmiş olan Deniz Tekin’in bu coveri de oldukça beğenilmiş durumda. Özellikle de bu beğenilmeyi çok iyi anlatan bir durum da müzik platformları olarak görülmektedir. Youtube üzerinden 36 milyon kişinin dinlemiş olduğu bu parçanın bi’müzik tarafından paylaşıldığı da görülebilecektir. Ayrıca parçanın yorumlarının da olumlu şekilde olduğu görülebilen diğer ayrıntılar içerisinde yerini almaktadır.

 

Henüz çok genç olan ve 1997 yılında doğmuş olan sanatçının 2017 yılında bir müzik albümü çıkarmış olduğu görülüyor. Daha çok internet üzerinden müzik paylaşımında bulunmayı seven Deniz Tekin’in yeni çıkacak olan albümü de hayranları tarafından merakla beklenmekte. Şarkılarının söz yazarının da genel olarak Deniz Tekin imzasını taşıdığı görülse de, eski şarkıları coverladığı da rahat bir şekilde söylenebilecek olan ayrıntılar içerisinde yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir