Ceyda Ersoy’dan itiraf dolu açıklamalar

Son dönemlerin Türkiye magazininin en sansasyonel isimleri olan Esra – Ceyda Ersoy kardeşleri tanımayanımız yoktur. Yıllardır bir şekilde magazin dünyasının içinde olan ‘Cicişler’ lakaplı iki kardeş, özellikle yaşadıkları lüks hayatları ile bir hayli dikkat çekiyordu. Gerek sosyal medyada yayınladıkları videolar ile, gerekse de bir anda hac yolunda olduklarını belirten paylaşımlar yapmaları ile bir şekilde gündemde kalıyorlardı. Fakat son dönemlerde Esra Ersoy’un yaşadığı ‘çıplak video’ skandalı ve ettikleri kavga ile magazin gündeminin en üst sırasında yer aldılar.

Aralarından su sızmayan ikiliye bir anda her ne olduysa evlerinde saç başa kavgaya girişmişlerdi. Ardından eve gelen polisler kavgayı zar zor ayırmışlardı. İki tarafında yaralandığı kavganın sebebi ise sonradan belli oldu: Esra Ersoy’un Hacı Sabancı’ya gönderdiği iddia edilen çıplak video! Söz konusu video internete de düşmüş ve hızla yayılmış, ardından da iki kardeş amansız bir kavgaya tutuşmuştu. Olaylardan sonra konulara açıklık getirmek isteyen Ceyda Ersoy’dan itiraf dolu açıklamalar geldi.

Bir gazeteye verdiği röportajda samimi ifadeler kullanan Ceyda Ersoy, artık ablası Esra Ersoy ile ya da ‘Cicişler’ olarak anılmak istemediğini söyledi. Başından beri anlaşamadıklarını ve iki farklı karaktere sahip olduklarını söyleyen Ceyda Ersoy, kavgadan sonra ciddi yaralanmaların olduğunu söyledi. Ağır bir hanımefendi olarak yetiştirildiğini söyleyen Ceyda Ersoy, ablasının pek de böyle davranmadığını söyledi. Son olarak da ablasıyla kendisinin ailesi tarafından barıştırıldığını ifade eden Ceyda Ersoy, artık tek başına işler yapmak istediğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir