Caner Toygar’ın İntihar Girişimi

Türk televizyon tarihinde Tülin ve Caner ikilisi ile tanınan ve BBG evi ile oldukça popüler olan kişiler arasında Caner Toygar da yer almakta. Caner Toygar’ın program sonrasında oldukça uzun süre televizyonlardan geri kaldığı da biliniyor. En son evlenme programına katılan ve kendine göre birisini bulamayıp programdan ayrılan Caner Toygar’ın birkaç gün önce yapmış olduğu intihar girişimi oldukça konuşuldu.

Caner Toygar’ın kendi sosyal medya hesabından intihar edeceğini belirten cümleler kurduktan sonra, kendi sosyal medya hesabından canlı bağlantı açarak ağladığı görülüyor. Herkesten özür dileyerek canlı yayınına başlayan Caner Toygar’ın artık dayanamadığını da sözlerine eklemiş olduğu görülüyor. Hayranlarının ve sevenlerinin de canlı bağlantısına yorumlar yaptığı görülüyor. Caner Toygar’ın neden intihar girişiminde bulunduğu, gerçekten intihar girişiminde bulundu mu gibi sorular da sevenleri ve takipçileri arasında merak konusu olmakta.

Caner Toygar’ın videosunda ağlayarak konuştuğu da görülüyor. Sonrasında arkadaşının bir video paylaşımında bulunduğu ve Caner’in sağlık durumunun iyi olduğunu belirttiği de görülüyor. Ayrıca videodan sonra pek çok gazetecinin de bu haber karşısında düşüncelerini saklamadıkları görülmekte. Kimi gazetecilerin düşüncesine göre, Caner Toygar’ın psikolojik açıdan pek iyi bir dönem geçirmediği söyleniyor. Ayrıca yapılan yorumlar arasında da Caner Toygar’ın gerçekte bir intihar girişiminde bulunmadığı ve sadece gündemde kalmak için tabiri caizse şov yaptığı söylenenler arasında geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir