Bengü – Geçmiş Olsun

Uzun yıllardır çok sevilen ve sevilerek de dinlenen pop müzik alanında olan kadın sanatçılardan birisi de Bengüolmaktadır. Uzun süredir müzik camiasında olmasından dolayı da, müzik yaşamına pek çok albüm sığdırmayı başarmış olan isimler arasında gelmektedir. Müziklerinin de pek çok müzik platformunda yer aldığını söylemek gerekmektedir.

 

Özellikle de çok tercih edilen müzik platformlarında yerini alan Bengü’nün çıkarmış olduğu Geçmiş Olsunparçasının da beğenilerek dinlendiğini söylemek mümkün olacaktır. Youtbe gibi yerlerde de yayınlanmış olan parçanın, sadece bu platformda, 5 milyona yakın dinleyici ile buluşmuş olduğu görülebilecektir.

 

Bengü’nün Geçmiş Olsun isimli bu pop müzik alanındaki parçasının, Netd Müzik tarafından yayınlandığı görülür. Ayrıca şarkının söz yazarının da Özlem Melda Gürbey’e ait olduğu söylenebilir. Aynı şekilde bu ismin sadece söz yazarı olarak kalmayıp müziğinde de rol oynadığı görülebilecektir. Yine Geçmiş Olsun isimli parçanın, Bengü’nün albümü olan Altın Çağ isimli albümde yer aldığını söylemek gerekir. Parçanın düzenlemesi de Volga Tamöz’e ait olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir