Bengü “Evet” Dedi

Müzik dünyasından 2000’li yılların başından beri oldukça sevilen ve sevilerek dinlenen pop sanatçılarından birisi de Bengü olmaktadır. Özellikle de yapmış olduğu albümler ile adından oldukça fazla söz ettirmeyi başaran Bengü’nün aynı şekilde son albümü de oldukça beğenildi. Özel hayatı ile çıkan dedikodulara da seyirci kalmadan her zaman doğru cevabı veren Bengü’nün şimdi de farklı bir haber ile yeniden gündeme geldiği görülüyor.

Geçtiğimiz günlerde İnstagram hesabından evlilik teklifi aldığını ve teklife de ‘’evet’’ yanıtı ile cevap verdiği görüldü. Özellikle de hayranları tarafından bu haberin oldukça sevildiği görülmekte. Kendi İnstagram hesabı üzerinden fotoğraf paylaşımında bulunan Bengü’nün oldukça mutlu tavırları da gözlerden kaçmadı. Selim Selimoğlu’nun teklifine evet dediği de yine edinilen bilgiler arasında geliyor. Düğünün tarihi de henüz tam olarak bilinmemekte.

Bengü’nün evlilik teklifi ile ilgili olan haberlerine asıl olarak İnstagram üzerinden rastlandı. Çok mutlu olduğu ve fotoğrafta yer alan yüzüğü de dikkatlerden kaçmadı. Evlilik teklifine yapmış olduğu olumlu cevabı da sanat camiası tarafından da oldukça sevindirici bir haber halini aldı. Ayrıca Bengü’nün sevgilisi ile ilgili haberlerini de yine kendi sosyal medyası üzerinden vermiş olduğu görüldü. Şimdi de evleneceği ile ilgili olan haberini, kendi sosyal medyası üzerinden kendi fotoğrafı ile paylaştı. Parmağındaki yüzük de gözlerden kaçmayan bir detay olarak görüldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir