Arif Sağ’ın Sağlık Durumu ile İlgili Yeni Gelişmeler

Ünlü Türk Sanat Müziği sanatçısı Arif Sağ bu sabah saat 08.00’da beyin ameliyatına alındı. Sağlık durumu ile ilgili son gelişmeleri ise Onur Akay açıkladı. Florence Nightingale Hastanesinde gerçekleşen açık beyin ameliyatında operasyonun başarılı geçtiği bildirildi.

Onur Akay yaptığı açıklamada sanatçının beyninde beyin tümörü olduğunu ve ameliyatının çok başarılı geçtiğini söyledi, sanatçının yarına kadar yoğun bakım ünitesinde kalacağını bildiren Akay, sevenlerinden Arif Sağ için dua etmelerini istedi. Arif Sağ’nın oğlu Tolga Sağ’da Akay’ın yaptığı açıklamalara yakın açıklamalarda bulunarak Akay’ın yaptığı açıklamaya ek olarak yarın sabah yoğun bakımdan çıkarılacağını bildirdi.

2017 Mayıs ayından beri kanser hastalığı belirlenen sanatçı bu hastalıkla mücadelesini her geçen gün vermektedir. Geçtiğimiz yıl Aralık ayında sağlık durumu ile ilgili açıklama yapan sanatçı sağlık durumu ile ilgili mücadele ettiğini belirten ve sevenlerini mutlu eden açıklamalarda bulunmuştu. Tüm sevenleri ve hayranları sanatçıdan gelebilecek olumlu ya da olumsuz bütün haberleri merak içinde takip etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir