Alişan da Dünyaevine Giriyor!

Şarkıları ve bir zaman oynamış olduğu Cennet Mahallesi isimli dizi ile de oldukça sevilen Alişan’ın Esra Erol’un kızkardeşi olan Eda Erol’dan ayrıldıktan sonra, şimdi de nikah masasına oturmak için bir hayli heyecanlı bekleyişe sahip. Alişan’ın Buse Varol ile birlikte evleneceğine yönelik haberleri yalanlamadığı ve uzunca bir süredir de birlikte oldukları görüldü. Ayrıca nihak masasına oturacağı için de oldukça heyecalı tavıralara sahip olduğu, geçtiğimiz günlerde Sinan Akçıl’ın sunduğu programa katıldığı zaman görülmüştü. Seda Sayan’ın da katıldığı programın oldukça eğlenceli dakikalarına da sahip olmak mümkün. Ayrıca Alişan’ın büyük bir iddiaa da ortaya attığı görüldü.

Alişan’ın şimdiki sevgilisi ile birlikte oldukça iyi oldukları görülüyor. Bunun yanı sıra da Buse Varol ile yapacakları düğünün son 10 yıldaki en iyi düğün olacağını söyledi. Bu iddiaalı fikre de hem Sinan Akçıl hem de Seda Sayan oldukça şaşırdı. Şimdi de yapılacak olan düğünün nasıl olacağı merakla beklenmekte. Ayrıca düğünün yakın bir zaman içerisinde gerçekleştirileceği de biliniyor.

Programın ilerleyen dakikalarında da Alişan’ın erkek bebek istediği ve erkek bebeğinin sünnetinde de Seda Sayan’ın şarkı söylemesini istediğini belirtti. Ayrıca düğünde de Seda Sayan’ın şarkı söyleyeceğini söyledi. Seda Sayan’ın da ‘’İnşallah. Sen daha bebeksin.’’ şeklindeki yorumu da herkesi güldürdü. Alişan’ın nikahı tüm ünlüler tarafından da merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir