Aleyna Tilki 2018 Albümü

Türk popunda yeni isimler türemeye devam ediyor. Özellikle genç yaşı ve güzelliği ile dikkat çeken isimlerden bir tanesi de Aleyna TilkiAleyna Tilki’nin doğum gününü merak edenler için;  28 Mart 2000 tarihinde Konya’da doğan bir isimdir. İlk kez televizyonlarda sesi ile gündeme gelmesi ise Yetenek Sizsiniz yarışması ile ortaya çıkmıştır. 2016 senesinin Ağustos ayında ise Türk besteci ve aranjör olarak bilinen Emrah Karaduman’ın Cevapsız Çınlama adlı parçasında vokal olarak yer almıştır. Bu single ile Youtube üzerinden özellikle çok büyük bir dinlenmeye sahip olan Aleyna Tilki’nin popülaritesi günden güne de artış göstermiştir. Bu nedenle de sevenleri tarafından Aleyna Tilki 2018 albümü merakla beklenmektedir. Bu albüm yayınlandığında Aleyna Tilki 2018 albümü dinle seçeneği sitemiz de aktif olacaktır.

Aleyna Tilki’nin yeni 2018 albümünde çıkan single’ındaki bir parça internet ortamında dolaşmaya başladı bile. Bu albümünde daha farklı parçaların da yer alacağı magazin dünyasında söylenmektedir.

Yeni olarak şu an Kıyamam adlı parçası bulunmaktadır. Aleyna Tilki’nin bu parçası 7 Ocak 2018 tarihinde paylaşılmasından itibaren milyonları aşmış bir görüntülenmeye sahip. Söz ve müziğin Zerrin Özer’e ait olduğu bu parçayı genç yaşına rağmen oldukça üstün bir performans ile seslendirmiş. Bunun yanında Aleyna Tilki’nin yeni çıkacak olan albümünde daha pek çok güzel single’ların da bulunacağı tahmin ediliyor. Ülkemizdeki Pop müzik kültürüne ayrı bir haz katan Aleyna Tilki’nin albüm çalışmaları yüksek bir çalışma ile devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir